Dávej si bacha na Alici!


V nouzi potkáš opravdové přátelé

18.kapitola: blíží se to!

22. prosince 2014 v 7:10 | Kate♥ |  Vládci Živlů

18.kapitola: blíží se to!-Po měsíci-
Bohužel o miminko sem přišla v den, kdy sem se dozvěděla že sem potomkem upíra. Manto byl skoro na zhroucení, a dává na mě pozor, nejen on ale i matka, otec, Senya a stríčkové tady. Wolfa, Žraloka i Sneaka pustili z vězení, ale tygran se nemůe dostat z tranzu, někdo ho ovládá. Sem potomkem dvestědvacetdva let starého upíra, fuj! Probudila sem se kolem deváté hodiny. Ale usnula sem v pokoji vedle otcovi kanceláře, kde má pokoj on. Se senyou jsme si prohlíželi jeho knihovnu, chtěl abychom si našli jednu knížku a přečetli jí. A já sem nakonec u četby usnula.
"Takže, jako až se naše dcery napijou krve nebo někoho zabijou, tak už jim ten věk zůstane?!" křičela moje matka. Koukal sem se vedle sebe kde je druhé křeslo, ve kterém spí Senya. Strčila sem do Senyi aby se probudila, chvíli se rokoukávala a pak se na mě podívala. Ukázala sme jí aby byla sticha a poslouchala. Dveře sice byly zavřené, ale sluch máme teda dokolaný.
"Ze Senyi už upír je. Sice jedla srdce, ale to bylo jediné o jí udrželo na živu. Je hodně oslabená. Buď ji Van bude muset dát krev a nebo ji bude muset Zefli zabít jako její starší sestra!" řekl otec nahlas.
"To nemyslíš vážně! To ji raději zabiju!" křičela matka. Senya to už nevidržela,z očí se jí pustili slzy a utekla. Knihu sem hodila na zem a běžela za Senyou. Dostihla sem jí v hale. Chytla sem jí za ruku, obě jsme se zastavily. Senya vzlykala.
"Senyo, matka to tak nemyslela." pokusila sem se jí povzbudit.
"Ty se jí snad zastáváš?!" křikla na mě, ruku vymanila z méno sevření a popošla ode mě dál.
"Senyo!" za námi přiběhl otec. Chvíli se vydýchávál v mírném předklonu. Narovnal se s nádechem
"Senyo. Já semt ot ak nemyslel." začal otec.
"Ale myslel. Všichni by jstě mě zabili a s jakou radostí a úlevou že by jste mě už neměli na krku. Slabé dvojče upíra, slabého potomka, sestru i slabou kamarádku. Zefli coby jsi cítila ty, kdybys bya v mojí situaci?" zeptala se nakonec.
"Senyou já..já.." vykoktala sem ze sebe. Nemohla sem mluvit, sem vydeptaná msto Senyi.
"Vidíš to je všechno co jsi ze sebe vydolovala." zakroutila hlavou a šla ven. Chtěla sem jít za ní, ale zastaviamě otcova rukana rameni.
"Chvíli ji nech být. Ona se uklidní." než by se otec nadál tak sem ho obejmula.
"Ale mě to mrzí. Vim co to je být slabší. Nedokázala sme ochránit jednoho kamaráda. Zemřel aby mě chránil. Kdybych byla silnější tak by se to nestalo." začala sem plakat. Otec mě hladil rukou po zádech.
"Neboj bude to dobré...." zašeptal.


Šla lese, kolena zvedala vysoko oby nezakopla o spadlé stromy a větve.
"To tak "To ji raději zabiju!" já zabiju jí a to mnohem dřív. Všechny zabiju." povídala si Senya sama pro sebe. Byla hodně naštvaná, nemhl ase udržet na místě pořád musela někde chodit. Tak se rozhodla že pude k útesu, asi 20 km od města. Nevadilo jí jít několik kilometrů, ráda se procházela, to její sestra a nikdo v okolí nevěděl. Jenom ona, no a ještě Wolf, ten sní většinu času chodil po okolí a hlídal Senyu, aby se jí něco nestalo. Vedle Senyi se obejvil vlk, šedo-černo-hnědé barvy, a očima žlutě ohnivíma. Senya se zastavila, sedla si do dřepu, vlčí čumák si přiblížila k obličeji a začala vlka drbat za ušima, pod bradou a za krkem. Vlk, tedy Wolf, začal spokojeností bručet.
"To jsi se teda nezměnil..." usmála se na něj
"Strýčku.." zasmála se. Wofl si z toho nic nedělal, jenom držel při drbání pod bradou.
"Nech toho a pojď." zavrčel nakonec a šel napřed. Senya překvapeně zamrkala, vyskočila na nohy a popoběhla si, aby dohnala Wolfa.
"Pročte jsi nikdy neřekli že jste bratři?" zeptala se Senya po dlouhé době ticha. To šli asi kilometr jenom mlčky.
"Řeklijsme si to jenom mezi démony. Já Sneak, Žralok i Tygran jsme o sobě věděli, vyrůstali jsem spolu. Věděli jsme i o Rafovi, tedy Ryuukovi, ale on nevěděl o nás." vysvětlil Wofl. Senya jenom pokývla.
"Nedáme si závod?" zeptala se Senya s úšklebkem. Wolf kývl. Oba se rozběhli, běželi plnou silou až doběhli na konec lesíka. Wolf byl udýchanější než Senya, Ta se pomalu vysýchavala v mírném předklonu. Wolfovi se rozjeli nohy a skončil na břiše, na zemi. Senya se jenom vítězně usmála.
"Zase Wolfe, zase. Měl by jsi se zlepšit." řekla a polkla. Ohlídla se k útesu, zase se podívala na Wolfa a zase na útes. Překvapeně zamrkala. Senya se podívala na Wolfa, ležel na břišem nohy "rozjetý" zavřený oči a vyplazený jazyk.
"Wolf-!" Senyu někdo uspal, má na sobě černý hábit s kápí. Vzal Senyiinu ruku, dal si jí kolem krku a zmizel s ní.


Je kolem sedmé večera Senya ne a ne se obejevit. Kde sakra může být. Ve večeři sem se jenom vrtala.
"Měfa by jfi jíft.." řekl Žralok s plnou pusou, skoro mu nebylo rozumět. Proč nějdřív nesní jídlo a pak nepromluví. Blbec!
"Dej mi pokoj!" odsekla sem ho, vydličku sem hodila do talíře, prudce sem se zvedla a chtěla odejít, ale do jídelny vletěl Wofl.
"Máme..." vydýchával se v předklonu, dlaněma přenýma o kolena, které byli pokrčené.
"průser.." znovu se vydýhával.
"vlastě já mám průsetr! Senyu někdo unesl." vyhrnul ze sebe a konečně mohl mluvit. Přešla sem k Wolfovi chytla ho za límec košile.
"Kdo moji sestru unesl." zavrčela sem nepříčetně.
"Nevim...já...byl sem omráčený!" vykoktal.
"Pojď!" chytla sem ho za vlasy a táhla ven.
"Kde jste byli, když Senyu unesli?" zeptala sem se, když jsme byly na kraji lesa.
"U útesu asi dvacetkilometrů vzdáleného od města." odpověděl koktavě. Jenom sem si vzdychla.
"Pane bože, s tebou je rozhovor jako s rybou." vzdychla sem si znovu. Udělala sem jeden krkok a bylo slyšet něčí volání.
"Počkejte!" volali na nás všichni. Matka, otec, Shinky, Tsukia, Manto, Eiron, Tygran, Naomi, Senya, Rue, Sebby, Angelika, Vanessa, Lucy, Žralok a Sneak.
"Tohle budeš asi potřebovat." Otec, ke mně natáhl ruku, ve teré svíral meč s pouzdru. Vzala sem eč za rukojeť, prudce vytáhla a, také prudce, přesekla kmen stromu, strom se zakýval a spadl. Vzala sem od otce pouzdro a meč do něj zasunula.

"Děkuju moc!" poděkovala sem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama