Dávej si bacha na Alici!


V nouzi potkáš opravdové přátelé

10.kapitola: shledání celé rodiny a posila.

27. října 2014 v 12:00 | Kate♥ |  Vládci Živlů
10.kapitola: shledání celé rodiny a posila.


uplinuli dva dny. Senya mi řekla co se všechno semlelo a že náš otec žije.
"Cože?! Náš otec žije?" zeptala sem se.
"Jo. Ale myslim že se ti to nebude líbit. Je to Rafu. To je jeho přezdívka, doopravdy se jmenuje Ryuu de Lopez. Ale Tea naše teta je proradná. Ona dělá všechn to zlo. Nařídila Rafovi aby zabil Mejbel a živli získal pro nás." vysvětlila mi Senya.
"Ne, ne! To není možný. Tohle by teta nikdy neudělala. Ona je jiná." chtěla sem Senyu přesvědčit.
"Zelfi, nechi na tene být zlá, jsi moje starší sestra. Ale teta tohle udělala poslaa tátovi poskoky aby a Mejbe zabili. Použila sem schopnosti kouzelnice abych sebe a mejbel přemístila sem. Ale to kouzlo bylo hodně silné. A vyčerpalo mě. Zelfi vím že mi asi nebudeš věřit. Ale my máme oba rodiče. Matka je médium, spojila nás dvě abychom měli obě stejný sen. Ale do toho snu neměl skákat ten." začala luskat prsty.
"Myslíš Manta."
"Jo ten. Ale myslim že to dopadlo dobře. Zelfi.." začala
"....můžu se spojit s matkou aby se nám o ní zdálo, vůbec nevim jak vypadá. Taky bych jí chtěla vidět. A chtěla bych aby nás dvě obejmula. A chci se učit kouzlit a ovládnout živli." rozhodla se.
"Senyo. Vážně se můžeš spojit s naší maminkou?" zeptala sem se. Senya kývla.
"Ale musáme být pojeně za ruce. A ty musíš sedět na zemi." sedla sem si na zem.zády sem se opřela o postel chytla sem Senyu za ruku a zavřely jsme oči.
Objevily jsme se na louce. V naší době.
"Vpadá to tu jako v tom snu." vzdychla sem.
"Tady naše matka bydlí." Senya běla otočená opačným směrem jak já. Otočila sme se a viděla domek, dvoupatrový dome, obrostlí břečťanem. Se Senyou se se k domku rozběhly. Z domku vyšla žena.
"Mamí!" volala Senya. Ženě se rozzářili oči když ná viděla jak jsme u ní zastavili.
"Zelfio, Senyo! Tak ráda váš vidím!" mamka nás obejmula. Její vlasy jsou černé barvy ale oči má jasně modré barvy.
"Jak se máte? A kde je Ryuu?" zeptala se nás.
"Máme se dobře, ale nemáme moc času. Nevíme kde je táta mysleli jsme že to víš ty." Senya si povídala s maminkou a já sem si všimla města.
"Mami? Co je to za město?" zeptala sem se nakonec.
"Susume, vím že jste blízko. Přijď te nrmálně a ne jako duchové." požádala nás.
"Jenno." u domku se objevil muž. A se Senyou jsme zmizeli.
Otevřeli jsme oči.
"Musíme rychle." Senya se zvedla z postele a vyskočila na nohy. Já sem se taky zvedla. Obě jsme vyběhli z pokoje.
"Co se děje?" zeptal se Tygran když náš viděl běžet pryč.
"Nic. Jenom se jdem projít." odpověděla sem za nás obě a běželi jsme za město. Viděli jsme malý domeček obrostlí břečťanem.Senya zaklepala na dveře domku. A otevřela nám naše matka.
"Sem ráda že vás vidím normálně." matka nás zavedla do patra, do ložnice, na posteli leží muž.
"Pane bože. Tati!" Senya si klekla naproti matce, vedle postele a chytla muže za ruku.
"Senyo. Váš oec vytáhl dobré infrmace o Tee, mojí sestře a vaší tetě. A taky vytáhl informace z Mejbel. Ona pro Teu pracuje. Musíte jí pokaždý zalhat." Matka nás zavedla dolu do obýváku.
"Má pro vás dvě něco speciálního." matka přeskal k velké skříni. Každé dala dřevěnou krabičku.
"Otevřte to." řekla matka. Otevřela sem krabčku jako první. Z krabičky vyplula modrá zářící koule, blížila se ke mně pomalu a vplula mi do hrudníhu. Senya taky otevřel krabičku, modrá koule udělala to co ta moje. Matka se otočila ke mně.
"Zelfi ty se živli učit už nemusíš. Už je umíš. A ty Senyo" matka se otočila na mojí sestru.
"Ty Senyo jsi plnhodnotvá kouzelnice." usmála se matka.
"Konečně jsi jim to dala." se Senyou jsme se otočili a ve dveřím otec, vlasyblond barvy a oči modré jako nebe. Než by stačil něko mrknout, hned sem ho objala.
"Zelfi." zašeptal a pevně mě objemul. Senya taky otce obejmula. A matka nás obejmula taky.
"Celá rodina. Jsme konečně pohromadě." ale někdo zaklepal na dveře. Matka šla otevřít.
"Dobrý den Jenno, hledám vaše dcery a manžela." do obýváku vešel Tygran.
"So tu děláš?" zeptala sem se i s otcem a Senyou.
"Nejste náhou všichni stejné znamení?" zeptal se Tygran.
"Jo jsou." odpověděla matka.
"No ta teď kvůli čemu tu sem. V zemi Blesku se děje něco hrozného. Všichni lidi z města a národa se stěhují pryč. Tea tam prý má své poskoky." vysvětlil Tygran.
"A Sky zmizela. Už není na naší straně. Vládcové se musí rychle naučit všechny živli." dodal.
"Počkej moje sestra a být zlá? To mu bych věřila jedině že by chtěla všechny zabít a nechat si enom živli u sebe aby mohla být nejsilnější." matka nemohla tomu uvěřit.
"Jenno je mi to líto. Ale tvoje sestra je taková. Vždyť málem zabila Mejbel i Senyu. A než jsme zmizeli tak i Zelfi" otec obemul mě i Senyu.
"Tak můžou tady před domem." navrhla matka
"Čekal sem kdy to navrhneš. Všichni čekají na louce. Vim že jsi Zelfi dala tu kouli. Ta si to jenom vyzkouší a učit se nic moc nemusí." všichni jsme vyšli před dům. Shinky, Tsukia, Manto, Eiron, Naomi, Cāks čekali venku na louce a seděli. Ale zasekla sem se u dvou dívek. Jedna s blond vlasy, jedním okem zeleným a druhým modrým. Zbaně, jak vidím tak luk se šípy, a pak i meč. Ale její kůže je bílá. Takže upírka? Asi nejsem si jestá.
"Zelfio myslíš si to dobře že sem upírka.." řekla dívka s blond vlasy. Překvapeně sem zamrkala.
"Sem Kazama Lucy. Upírka, umím číst myšlenky. Mojí zbraní je luk a meč." představila se. Já kývla. Pak je tu druhá dívka, její vlasy jsou dlouhé k pasu blond barvy a jsou černé podbarvené a kudrnaté, její oči jsou tyrkysové. Její oblečení se zkládá z dlouhých černých kalhot, černých bot na podpadku, světle modrého trička, černého kabátu, jak vidím tak má v uchích naušnice.
"Já sem Angelika Huston. Taky sem upírka. Ovládám živel, vodu, taky vodní živočichy." ředstavila se druhá dívka. Zase sem kývla.
"Takže jste se už představili. Tak je to dobrý. Ale vládcové vy se musíte naučit všechny živli." rozhodl Tygran, teď byl velitelem on, nikdo jiný nejom on.
"A navíc už nebudem chodit. Ale taky Jenna. Manta Zelfi nám bude pomáhat s přemysťovánim." vysvětlil.
"To je fakt. A můžu přemýstit spojence i z národa země." nabádla matka. Tygran kývl. Máma se soustředila a před náma se objevili dvě postavy, tedy Rue s Alicí.

"Takže jsme všichni a můžem trénovat. Krom Zelfi, Rue, Alice, Lucy, Angeliky, Naomi a Cākse. Jinak ostatní soustředit a šup dolu k vodě trénovat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama