Dávej si bacha na Alici!


V nouzi potkáš opravdové přátelé

4.kapitola: Spojeneci v národu země.

15. září 2014 v 9:29 | Kate♥ |  Vládci Živlů

4.kapitola: Spojeneci v národu země.


"Heeeeppššííííííííííkkk!" Kýchla si Tsuki.
"Tsuki ty jsi snad nachlazená." řekl ospale Eiron.
"Ty asi nejsi zvyklí vstávat brzo, co?" zeptal se Manto.
"Nejsem." přikývl Eiron. Já jsem se jenom na svojí snídani koukala a jenom sem pila džus.
"Zel, měla by jsi něco sníst. Vždyť nebudeš mít sílu naučit se nový živel." Manto mě chytl za ruku.
"Není mi zrovna dobře." odsekla jsem se šla jsem se projít do parku. Sedla jsem si na kraj fontány a odýchala jsemm ten vlhký vzduch od fontány, bylo mi hned líp.
"Co tu zase vyvádíš?" zeptala se Rue a sedla si vedle mě.
"Neni mi dobře. Už v noci mi bylo špatně."
"Pojď!" Rue mě vzala za ruku a táhla ěm do hospůdky kde jsme se ubytovali.
"bež do svého pokoje a koukej se prohlídkou jestli nemáš někde nějáký vpich."
"proč prosim tě?" zeptala sem se.
"Nekecej a dělej!" Rue zvýšila hlas. Šla jsem k sobě do pokoje a prohlídla sjem se jeslti někde nemám nějáký vpich a taky jo na levém stehně. Vylezla jsem z pokoje.
"No?" zeptala se Rue.
"Jo mám vpich na levém stehně. Tady." ukázala jsem na místo, přes kalhoty, vpichu. Rue šla dolu do hospůdky. Já sem šla za ní.
"Pane hostinký zavřete hospodu asi za hodinu. Postřebujem s kamarádama něco probrat." Rue na mě mrkla.
"Dobře. Za hodinku zavřu, ale jenom na hodinu."
"jo myslim že hodina bude stačit. A ty pojď." Rue mě vzala za ruku a šli jsem do parku k fontáně.
"Chvíli počkej." Rue zavřela oči, kolem ní se zvedli malé kamínky o proměnu dvou prstů. Pravou rukou ukázala šikmo od sebe a kamínek letěl. Málem trefila jednu dívku, ale ta kamínek chytla a šla k nám. Její oči jsou azurové barvy, vlasy má hnědé barvy, místy zelené melíry. Nosí zelené šaty lemované zelenou barvou, podkolenky růžové barvy, černé boty, na krku jí visí zlatý náhrdelník se znamením jing a jang, v uších má červené naušnice, pod pravým okem má jizvu táhne se odzdola nahoru. "Ale Rue Gabrielle Eaton."
"Alice Beifong." holky se na sebe usmály.
"Alice. Tohle Je Zelfia Lopez. A potřebujem s tou o něčem mluvit. Mohla by jsi přít za půl hodinky do hospůdky u země?" zeptala se Rue.
"Jo příjdu." slyšela jsem hvýzdnutí a sebou švihla na zem.


"Wolfe!! Žraloku!!! Snakeu!!!!" zařval Rafu. Wolf přišel jako první nasl přes ramena dívku, dosil jí na Rafův mohutný stůl přímo před něj. Na Rafovi byli vidět vrázky. Vytrhl, z ještě těžce dýchající, dívky srdce a s chutí se do něj zakousl.
"Snakeu, bež do národa země a najdi Sky. Je služebnou a ochránkyní Zelfii Lopézové. Přivedeš mi jí hned!" křikl Rafu a Snake zmizel.
"A vy dva bežte. Chci mít chvíli klidu." zaprskal. Wolf se Žralokem odešli. Viděli Snakea jak je u jezera.
"Nemáš být náhodou na cestě?" zeptal Wolf.
"Mám. Ale já tu Sky znám. Když jsem byl jendou v zemi blesku tak jsem jí tam viděl i slyšel, jak se jmenuje i jak mluví. Nedokážu se podávat na to jak by jí Rafu vyrval srdce z hrudi." řekl Snake.
"Asi se nedá nic dělat. Hele nekecej a lez pro ni." Snake se zvedl.
"U Rafa můžete čekat cokoliv." odsekl a odcházel.


Rue a Alice slyšely hvýzdnutí a viděly jak Zelfia sebou švihla na zem.
"Do prčič!" kolem Rue a Alice se objevilo hodně mužů.
"Konečně jsi to s vámi vyřídíme. Největší rivalky a stojí si po boku. Hmm...." řekl muž co minulí den dostal nakládačku od Rue.
"Ty jsi hold nedáš pokoj, že?" zeptala se Rue provkativně.
"Nedám chci tě vidět v kaluži tvé krkve. Vás obě chci vidět mrtvé." zvýšil hlas. Alice i Rue si vzaly svoje biče. A obě práskly po jednom muži. Alice natáhla ruku k jednomu muži ze skupiny a utopil se. Rue se ušklíbla, muže za zády zvedla pomocí levitačních schopností do vzduchu a hodila ho na strom. Obě práskli znova bičemi. Rue viděl jak jeden ze skupiny sahá po zelfie. Pořádně hvízdla na prsty. A chvíly čekala. Ozval se ohlušující řev a zafoual silný vírt až se udělalo tornádo a tři muži ze skupiny odlítlo. Čryři byli obklopeni ohnivým kolem. Tři skončili na stromě. Manto si vzal, od toho muže, Zelfiu a taky skončil na stomě. Tři muži skončily ve fontáně, dva někde za městem. A toho jednoho zachránila královna, protže se ozvala královská trubka. Manto jenom otočil hlavu a protočil panenky.
"Manto!" k Mantovi přiběhla dívka kolem třinácti let, s hnědými vlasy a zelenýma očima.
"Proč tu jsi?" zeptal se Manto své matky.
"Chci vám pomoct a hlavně té dívce co máš v náruči." odpověděla královna a odcházela směrem k paláci. Manto svoji matku dobře znal ale tohle by do ní nikdy. Ale šel za ní. Možná by věděla co se Zelfi stalo. Ostatní neváhaly a šli taky. Krom Rue a Alice. Ty jediné tam zůstaly. Rue vytáhla jednoho muže z fotnáty, chytla ho za vlasy a obličej mu dala k sobě.
"Kdo vás najal?!" zeptala se výrazně Rue.
"Já nevim to ví jenom on, ten s kim jsi se už setkala." Rue se zarazila. Apk si na něco vzpoměla. Ale neřešila to. Rue rychle běžela do paláce královny. Alice na nic nečekala a běžela za ní. Obě je dohnaly. Manto šel,v náruči nesl Zelfi, za svou matkou do jednoho pokoje. Z Mantem šla Sky, nechtěla necht Zelfi bez dozoru, poslední dny se jí pořád strácela. Mantova matka odebrala Zelfi trochu krve, Sky jí skumavku vytrhla z ruky, koukla proti světlu, nic neviděla, Sky vyndala z malé taštičky na pásku jeden proti jed a kápla ho na krev a jenom se zní zakouřilo. Sky se podívala naproti látku.
"Aha. Zelfi má v sobě jed aby šílela a aby šla přímo k našemu nepříteli." vysvětlila Sky. Nikdy by nevěřila že by tohle někdo udělal. Sky se podívala na Mantovu matku.
"Mám sví práce hodně tak kdyby něco na chdobě bude čekat Eimy." řekla Mantova matka a odešla.
"Tak toho jsem se bál." vzdychl Manto.
"Zelfi musí chvíli ležet. Nevim jak dlouho ale bude to pár dní určo." řekla Sky a pronula si kořen nosu.
"Sky neboj Zelfi se z toho dostane. Jsem s váma asi týden nebo dva. A znám Zelfi jako kdybych jí znal celý život. Zelfi se z toho brzy dostane. To mi věř." Manto dal svoji ruku na Skyino rameno.
"Já Zelfi znám celý život a taky věřím že se z toho dostene. Ale já jí měla hlídat." někdo zaklepal a vešla Tsukia.
"Manto, Sky chtějí vás ta Rue a jedna dívka." Manot se Sky vyšli před pokoj.
"Sky, Manto to je Alice. Jak vidíme tak máte hodně nepřítel. Tyhle chlapy patří k Rafovi."
"Takže já a Rue se k vám chcem přidat."
"Rue, Alice. Je nás na putování už hodně. Ale dobře můžete se k nám přidat. Dáme vám věděte hned jak se něco bude dít. Jasný?" zeptal se Manto.
"Jasný!" řekli obě a usmály se.
"Bežte normálně do města. A chovejte se normálně jako jste se chovaly do teď." řekla Sky. Rue s Alici kývly a šli. U brány sídla se rozdělily. Alice šla po schívh někam do města. A Rue šla do parku. Alici sledoval muž trý měl na sobě černý plášť s kápí. Byli mu vidět jedom ruce jak si posouvá kápi do obličeje. Za mužem se nenápadně objevila Rue, myslela na to jak muži spadně kápi z hlavy, zakopne o kámen a omdlí. Taky se ta stalo, akorát že neomdlel ale proměnil se od hoda a odplazyl se pryč. Lice se obrátila.
"Chi abys žila." řekla Rue upřímě.
"To tak lžeš. Nejraději by jsi mě nechala zahynout. Ale svědomí ti to nedovolí." řekla Alice a odešla. Rue jenom zakroutila hlavou a odešla. Sneak je pozoroval z jedné uličky.
"Docela silná." zašeptal. Ale najednou ho brala hrozná migréna, chytl se za hlavu a svíjel se na zemi. Rue se za Sneakem objevila.
"Pro koho pracuješ?" zeptala se naštvaně Rue.
"Jak?"
"To víš já sem výjmečná. Tak pro koho pracuješ?" zeptala se znova Rue a před Sneakem se objevila Alice, ta kývla na Rue. Obě vzaly Sneaka za ruce a odtáhli do dál do uličky aby na ně nebylo vidět.
"Tak pro koho pracuješ? A Kdo uspal tu dívku?" zeptal se se Rue.
"Nepovim!" odsekl Sneak, Rue mu přidala na migréně.
"Dobře. Jmenuje se Wolf, zmizel před pár dny pracuje pro Rafa. Dál nic." Rue s Alicí se na sebe podívaly, vyvalily oči a běželi do sídla královny. Rovnou běžely za Sky.
"Sky!" Holky zastavily Sky na chodbě.
"Možná víme kdo Zelfiu uspal." vysvětlila Alice. Rue se soustředila a před nima se objevil Snaek svírající se v bolestech.
"Tenhle?" zeptala se Sky.
"Ne. Ten mám řekl kdo Zelfi uspal."
"Prosim migrénu už ne.." prosil Sneak a klepal se.
"Tak to řekni znova. A já tě nechám." řekl Rue a kopla do nohy Sneaka.
"Jmenuje se Wolf. Pracuje pro Rafa jako já. Ale jánikomu nic neřeknu že jste se zajali. Já budud mlčet a budud vám dávat informace." souhlasil Sneak.
"Ne." Rue mávla rukou pře Sneakovím obličejem. Sneakovi se vymyzala pamět od zajetí až po teď a zmizel.
"Takže. Musíme něják Zelfi probudit." vzdychla Sky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elfka Elfka | Web | 17. září 2014 v 14:50 | Reagovat

dalsi moc hezky dilek zacina se mi to vic a vic libit

2 Kate♥ Kate♥ | 17. září 2014 v 14:55 | Reagovat

[1]: To sem ráda že se ti můj příběh líbí a že ho také někdo čte.

3 Bai :* Bai :* | 1. října 2014 v 21:15 | Reagovat

ehm... alice a Rue?? Jako vážně?? tak tohle mě zarazilo, celkem s prominutím znechutilo a páni, nečekala jsem to, ale díl pěkný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama