Dávej si bacha na Alici!


V nouzi potkáš opravdové přátelé

Vládci živlů prolog + popis postav

25. srpna 2014 v 7:52 | Kate♥ |  Vládci Živlů

Vládci živlů

Pět národů, pět zemí, pět živlů, pět poselství, pět poslů a tisíce myšlenek, schopností a bezmocních lidí které může ochránit jenm nejmocnejší vládcové živlů, kteýr se dokáží naučit ovládat všechny živly.

Prolog:
Běžela temným lesem, její hnědo-červeno-modro-bílo-blond vlasy za ní vlály, jeí oči byly barevné do barev živlů, jmenovala se Mejbel. Byla na hranici všech pět národů. Na pásku jí vyselo pět pytlíčku, v každym byl jeden živel v kouličce, oheň, voda, země, vítr a blesky. Dívka běžela dál, sice neměla moc síly, každou chvíly chytala každičký kousek dechu který se jí naskytl, rukama si držela břicho ze kterého krvácela, napíchla se totiž na stom, když padala z velké výšky. Za ní běžel zloděj duší, Rafu, který kradl duše vládvům živlů z královské rodiny. Jeho vlasy jsou černé jako uhel, oči jako ohěň, jinak je měl zbarvené do hněda, zuřil že mu pořád utíká. Chtěl těch pět pytlíčku co měla na pásku. Ale ona se jich nehodlala vzdát, sice už neměla co ztratit, akorát život. Věděla, když mu dá i nedá ty pytlíčky, tak zemře. Ale se ctí. Zachrání poslední zbytky živlů pro královské rodiny. Cítila že jí už skoro má ale pořád běžela. Kdyby se alespoň dostala za les, kde čekaly poslové ze svých národů. Ale co nečekala že zakopně o kořen velkého stromu. "Vydej mi živly!" okřilkl ji. Dívka zakroutila hlavou a po té vykašlala trochu krve z ůst. "Dej mi je a nechám tě žít." Mej ale věděla že jí zabije tak jako tak. "Leda přes mou mrtvolu." odpověděla. "Tyhle poslední zbytky nikdy nedostaneš! Dostanou je královské děti které se brzo narodí!" Mej vzala pytlíčky vyhodila je do vzduchu. "Oheň-holka! Voda-kluk! Země-kluk! Vítr-kluk! A blesky-holka! Tyhle děti budou ze všech nejmocnejší!" křikla, živly vylítly z pytlíčků a rozletěly se na všechny směry. "Ty náno! Mohl sem být ze všech nejmocnejší!" vřal na ní. "Tyhle děti budou nemocnější jak samy za sebe tak i spolu!" Rafu vytasil svůj meč a probodl Mej srdce. Mej umírala s usměvem na tváři. Ale před tím zašeptala: "Nikdy je nedostaneš! Vždy tě porazí." Rafu zpoměl co říkla ta dívka, co leží na zemi v kaluži červené tekutuni. Mejbelina duše z jejího těla nevystoupila, však vylítla a letěla bůh ví kam. "Já tě dostanu Mejbel. To si piš!" křikl a vyrla z bezvládného těla srdce zakousl se do nej a odcházel. Jak Mejbel řekla o živlích že se dostaví do určitéh pohlaví ta se i stalo. Oheň letěl do národu ohně, voda do vodního národu, země do národu země, vítr do národu větru, a blesky do národu blesku. V národu ohně se královně narodila holčicka, ale královna zemřela. V národu vody se narodil kluk, královna také zemřela, v národu větru se také narodil kluk, ale otce mu zabil tygr, který se volně pohybuje po světě. A v národ blesku se narodila holčička. Těchto pět dětí se narodilo vestejný den, hodinu i minutu. Tyto děti mají schopnosti živlů svého národa.

Oheň: národ ohně, země ohně, posel ohně. Posel je vždy jeden vybraný z tisíce.Oheň dokáže zahřát, ale taky zničit obydlí, ůrodnost, dokáže připravit o neviný život. Tsukia la Kuni je dcerou krále v národu ohně. Poslině ohně. Tsukia má rudé vlasy na mikado a zelené oči. Rudé vlasy má protože se narodila za války a také proto že ve městě hořelo poblíž sídla, očí má zelené. Tsu nějraději nosí tričko, legíny, šortky, vysoké boty pod kolena a lehký kabát na zem, její zbraní je tyč, kteá má v sobě řetěz, takže může tyč rozpůlit. Tsu svoji matku nikdy nepoznala.Voda: Národ vody, země vody, posel vody. Voda dokáže potěšit ale i udělat povodeň. Shinki de Morest je synem králem národa vody. Shi, má modré aqua vlasy a zelené oči, na bradě po levé straně má jizvu(když byl malý tak se porval s jedním klukem z města a skončilo to jizvou na bradě), pak jizvu od srdce až do půly břicha od boje v lese která se mu stala nedávno. Shin nosí volnou černou košily a kalhoty. Za páskem u kalhot nosí díku. Když jde za město, trénovat, tak si projistotu bere luk a šípy. Shinki má mladší sestru Ayu, Aya má modré vlasy a tmavě modré oči. Shinky svého otce nepoznal, jeho matka tomu muži ani neřekla že byla těhotná.


Země: Národ země, země země, posel země. Země dává ůrodu, krásnou přírodu ale také sesuvy půd, sněhové laviny. Manto de Lun. Je synem královny. Manto má delší hnědé vlasy do půly krku i oči, nejraději nosí kalhoty a košily. Mantova matka ho chrání před všemi dívkami ve městě, tak jako jeho sestru Eimu,chrání před klukama, má hnědé vlasy a zelené oči, Mantův otec zemřel při cestě za svojí ženou která byla těhotná. Manto nosí na krku řetízek s medailonem ve kterým má tajnou věc, nosí při sobě pytlíček s uspávadlem.

Vítr: Národ větru, země větru, posel větru. Eiron Furasshu je syn, zesnulého, krále v zemi větru, zbyla mu jenom teta, která vládně prozatím místo Eirona. Eir má bílé až našedlé delší vlasy, přes levé oko má patku, protože při porodu byl mrtví, ale jeho matka měla nápad. Pomořila svého syna do vody s měcíčním a vodním duchem v podobě ryb. Vodní duch dal Eironovi život, a modré oči, okolo zorničky má šedou barvu. Eri nosí světle modré tričko, zelený kabát a černé kalhoty. Eri se narodil při velké fujavici. Všude okolo lítalo, padaly stromy a lítaly po obloze blesky. Eir svoje rodiče nepozal. Má jenom tetu Nyári, která má bílé vlasy a modré oči. Eir nosí při sobě katanu s modrou rukojetí.

Blesky: Národ blesku, země blesku, posel blesku. Zelfia Lopez se narodila také v královské rodině ale její matka zemřela při jejím porodu. Její otec se zabil, skočil z balkónu. Zelfi má blond jemně vlnité vlasy a modré oči. Zefli nosí košili a sukni. Když je ve městě tak nosí košily a kalhoty. O Zefli se stara její teta Tea, která má hnědé vlasy a levandulové oči.

Postavy

Přátelé

Rue Gabrielle Eaton
Rue bydlí v národu země, má 16 roků. Její vlasy, bílé barvy se zeleným melírem, sahají po kolena, její oči jsou tmavší modré barvy. Nosí černé tričko, na něm zelený kabát, k tomu potrhané rifle tmavě modré barvy, hnědé vyšší boty na zavazování, na krku nosí stříbrný náhrdelník se zeleným kamenem smaragdu, také má jizvuna pravám boku. Na levé lopatce má vytetované pírko s ptáky, na pravém zápěstí má "Be Strong". Její zbraná je bič s dýkou. Je médium, umí ovládat hady a jiné potvory, také se umí teleportovat, pohou myšlenkou umí pohnout s nábytkem, čte myšlenky. Rue nemá rodiče, má jenom celkem 11 sourozenců, tři mladší- nejmladší dvojčata (8) Rayley a Hyunku, mladší sestra Zivany (11), sama má dvojče- Riveren (16), starší bratři: Ilre (17), Kane (19),Taylor(20), nevlastní bratr Marty (19), Sean (21), Dave (25) a nejstarší sestra Agness (26)

Kazama Lucy
Lucy bydlí v národu vody, vzhled: obrázek: ZDE. Lucy má jednoho staršího bratra, Kazama Ren, rodiče mrtví. Lucyina zbraň je měč s lukem. Je upírka, umí číst myšlenky a jako jediná ovládá všech pět živlů, taky to nikomu neřekla.

Angelika Huston
Angelice je 16 let, rasou je upír, má bratra Iana, sestru Isabel, rodiče nikoho jiného nemá. Žije v národě vody. Její vlasy jsou dlouhé k pasu blond barvy a jsou černé podbarvené a kudrnaté, její oči jsou tyrkysové. Její oblečení se zkládá z dlouhých černých kalhot, černých bot na podpadku, světle modrého trička, černého kabátu, má piercing v jazyku a naušnice v uších. Její zbaní je měč s pistole. Ovládá jeden živel a to vodu, a vodní živočichy, je na dobré straně

Sebastian de Blue
Sebastinovi je 20 let, žije v národu větru. Rodiče nemá, zemřeli při požáru, má jenom sestru Anabelu(19 let) a bratrance Petera(27 let)[pozn autorky: měl by se vyskytnout v příběhu]. Sebby má černé vlasy a odleskem červené, oči tmavé, nosí košili, kolhoty, přes pravou paži má tetování, na zádech má andělská křídla, na krku nosí řetízek v přívěškem kříže, (viz obrázek: ZDE.) v levém uchu má okolo pěti náušnic. Jeho zbraně jsou, měč, luk se šípy a kuše, je lisčí démon černé barvy, když se promění má šest ocasů(Obrázek Zde). Může manipulovat s jinými lidmi, umí mluvit se zvířaty jejich jazyky.

Naomi Holles
Naomi má mladší sestru Karin(16let). Naomi je 25 let, žije v národu blesku, má bílé, s růžovým melírem, vlasy krátce sestřižené, oči má světle modré, nosí modrou sukni, páskoví modré boty a černé krátké tičko. Na krku jí visí řetízek s modrým kamenem, v uších má naušnice a v pupíku má piercinc. Její zbraní jsou dýky. Je démon vlčíí podoby(obrázek ZDE). Dorozumívá se se zvířaty a ovládá blesky.

Vanessa Níla De Blondie
Vanessa je elfka, její vlasy jsou bílé a oči má modrošedé. (viz. Obrázek: ZDE) má tetování na levém rameni(viz. Obrázek: ZDE). Její zbaní je luk se šípy a meč. Vanessa nemá nikoho z rodiny, akorát straceného bratra. Žiej v národu ohně, je na dobré straně a umí přemištovat věci.

Alice Beifong
Žije v národu zemi. Její oči jsou azurové barvy, vlasy má hnědé barvy jako kmen stromu na papíře, ve vlasech má místy zelené melíry jako zdravé listy. Noší zelené šaty lemované zelenou barvou, podkolenky růžové barvy, černé boty, na krku jí visí zlatý náhrdelník se znamením jing a jang, v uších má černené naušnice, pod pravým okem má jizvu táhne se odzdola nahoru n na zádech má modýla v barvách všech živlů. Ovládá čtyři živly, všechmy krom blesku, ten zkouší ovládat. Její zbraní je bič. Umí poznat pravdu. Rodiče zemřeli, má jenom šest sourozenců(od nejstaršího k nejmladšímu): Gilbert, Ludwing, Elizabeth, Roderich, Fliks a Carlos

Duch Mejbel
Duch vypadá jako její tělo, ale vznáší se pár centimetrů nad zemí. Noší bílé dlouhé šaty na tenkých ramínkách.

Sky
Vlasy hnědé, oči stříbrné, její 20 let. Když je ve službě nosí dlouhou světle modrou sukni, bílou zástěru, světle modrou blůyku. Ale když má zrova volno, tak si volno bere na dva týdny, a pomáhá ostatním lidem v ostatních vesnicím v národu Blesku.

Cāks
Cāks má světle modré vlasy a tmavě nachové oči. Nosí bílou košily, tmavé kalhoty, zelený kabát s žluto-hnědým lemem, na košily kolem krku ná uvázanou modrou mašli, na hlavě má nasazený černý klobouk s žluto-hnědou stuhou a se dvěma pírky. Horní víčka očí má namalované to tmavě modra, dolní část do tmavě červena, pod pravým okem má výrazně zelený znak lilie. Kluk, který provokuje Zefiu Lopez, protože ji má rád.

Bývalý poskok zloděje duší, uteče od něj - Tygran
Je to tygří démon. Na tělě mé ale červené pruhy jako tygr. Tygran nosí tričko, kalhoty a plášť. Zlý zabiják, na objednávku, královských potomků. Jeho kůže je žlutá(no je to tygří démon, tak je to logický), vlasy tmavě zelené vlasy, oči zelené jako kočka, i zorničku má jako kočka, kroužek v obočí, stříbrná kulička pod dolním rtu, stříbrný kroužek v levém uchu a v pravém má nušnici ve tvaru šipky dolů. Už podle jména musíte usoudit že musí mít něco společného s tygrem. Je mu 20let, ale doopravdy mu je 500 let.

Nepřátelé

Uhlavní nepřítel číslo 1. Rafu 'zloděj duší'
Jeho vlasy jsou černé jako uhel, přes pravé oko má patku, oči má hnědé, když je naštvaní tak mu září rudou jako oheň. Jeho potravou je duše člověka nebo vnitřní orgány člověka jako jsou srdce a játra. Nosí černé oblečení, za páskem v pouzdře má meč, který má v sobě jed. Rafu má dva tesáky, jako upíři(který se taky možná budou v příběhu vyskytovat, ale nejsem si jistá.) jeho věk není znám, ale je mu asi přes 1000 let

Vlčí démon
Wolf je vlčí démon, jeho pleť je nornální, ale má delší nehty zpilované do špičky, v ůstech dva tesáky, jako upír, vlasy má šedo-černo-hnědé, oči hnědé. Nosí kalhoty a košily. Jeho vlčí srst je šedo-černo-hnědá, jeho vlčí oči jsou ohnivě žluté.

Žralok
Žralok má modrou kůži, jeho oči jsou žluto-zelené, vlasy má tmavo modro-šedé. Nosí modré volné kahoty, bílou košily, kterou moc nenosí, a když j tak jde někam do města aby se ho lidi nelekli, protože má na bocích žábry. Na souši dýchá jako obyčejný člověk, ale ve vodě dýchá žábrami, a promění se v rybu, žraloka.

Hadí démon
Snake je říženec hada a člověka. Jeho kůže je bílá, oči má žluté a zorničky ůzké a má černé vlasy [vypadá jako Orochimaru z Naruta]. Noší kolhoty a košily.když se promění do hada je z něj normální had s průměrek okolo dvou metrů.

Rachel Dragons
Nemá ani, sourozence ani rodiče. Žije v národu ohně, její 19 let je na zlé straně. Její vlasy jsou červené a konečky černé barvy, dlouhé do půly zad a vetšinou rozpuštěné, oči má černé barvy. Její oblečené je černá sukně, červené tričko, černý kabát, červené páskové boty. Od strany krku do půly zad má tetování činského draka. Její zbraní je meč s bičem. Rasou je upír. Čte myšlenky a ovládá kočkovité šelmy.

Summer Spring
Summer její kolem 20 let, má staršího bratra, Bastiena(kolem 30 let), který se o ní nezajímá, potuluje se po nocích, rodiče nezná ale žijí. Žije/žila v národu ohně, utekla na zlou stranu. Summer je upírkou. Její vlasy červené, dlouhé k zadku, i oči jsou černevé, nosí černé šaty dlouhé do půly stehen, ve předu šněrovací, také bílí pruh, nosí síťkované silonky, bagančata. Kolem krku má černý proužek ze kterého jí vysí černý křížek, ve vlasek má černou růži s dvouma lístkama a pár perličkama a u pupíku má vytetovanou růži. Její zbraní je měč a její upíří zuby. Umí vidět buodoucnst ale i miulost, tedy kdo co byl v minulém životě, nebo co se ho/jí dotklo, co se jí/mu stalo. (Obrázek jak Summer vypadá: ZDE)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama